Леванте и Реал (Мадрид) направиха зрелищно равенство 3:3 в мача си от втория кръг на испанската Ла Лига. Домакините завършиха мача в намален състав след червения картон на вратаря Айтор Фернандес в 87-ата минута.

Гарет Бейл (5) рано изведе „белия балет“ напред в резултата след асистенция на Карим Бензема, а това се оказа и единственото попадение за първата част.

Секунди след началото на втората част Рожер Марти (46) изравни след подаване на Мелеро, а Кампаня (57) направи обрата пълен, вкарвайки за 2:1 след пас на Хорхе де Фрутос.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Бразилецът Винисиус Жуниор (73) изравни след асистенция на своя сънародник Каземиро, но домакините възстановиха аванса си с попадение на Робер. Винисиус Жуниор (85) обаче отново блесна, реализирайки красив гол от малък ъгъл за 3:3. Две минути след това Леванте остана в намален състав, след като вратарят Айтор Фернандес получи директен червен картон за игра с ръка извън наказателното поле, за да спре Винисиус Жуниор.

„Кралете“ натиснаха до края на мача, но и шестте добавени минути не бяха достатъчни за пълен обрат и победа в тази среща.

След равенството Реал (Мадрид) има 4 точки на втората позиция и изостава на две зад градския съперник и шампион Атлетико. Леванте записа второ реми и е с 2 точки в актива си.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕТО В ИСПАНИЯ ВИЖ ТУК !!!