Депортиво (Ла Коруня) и Леванте направиха зрелищно 2:2 в среща от 21-ия кръг на Примера дивисион, играна на "Риасор".

Домакините излязоха напред в резултата в 19-ата минута, когато точен бе Адриан Лопес. 15 по-късно Депортиво остана в намален състав, след като червен картон получи Селсо Борхес. Въпреки това тимът вкара втори гол до почивката. В 45-ата минута Карлес Хил асистира на Флорин Андоне, който изскочи зад гърба на защитата и преодоля вратаря Ойер Оласабал.

През втората част ситуацията се развиваше по прекрасен начин за домакините до 80-ата минута. Тогава Иви Лопес с намали, а само четири по-късно вкара втория си гол в мача, с който оформи крайния резултат.

Във временното класиране Депортиво е 18-и със 17 точки, докато Леванте е на 16-а позиция с 19.