Реал (Мадрид) тръгна мощно в Примера. Момчетата на Зинедин Зидан изковаха победа с 3:1 като гост на Селта в първия кръг на първенството.

Попаденията за "белите", които бяха повече от 30 минути с човек по-малко на терена заради червен картон на Модрич, вкараха Бензема (12'), Кроос (61') и Лукас Васкес (80'). За тима от Виго се разписа Лосада в края.

Двубоят започна великолепно за мадридчани, които поведоха още в 12-ата минута на срещата, когато Бейл изработи прекрасно положение, което бе завършено от Карим Бензема.

В края на първата част гол на Селта бе отменен правилно заради засада на Брийс Мендес.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Второто полувреме започна лошо за гостите, тъй като Лука Модрич получи директен червен картон за настъпване на противника.

Това не сломи "белия балет" и 5 минути по-късно Тони Кроос изстреля истинско торпедо, което се отби в гредата и влетя в мрежата на домакините.

Момчетата на Зидан продължиха по-добрата игра и в 80-ата минута Бензема изработи страхотна ситуация, която бе вкарана от Лукас.

В края на срещата Виго вкара чрез Лосада почетен гол.