ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Реферът на двубоя между Спортинг Хихон и Валенсия (0:4) от турнира за Купата на Краля се прочу здравата. Мунуер Монтеро забрави да преброи колко са футболистите на терена и даде сигнал за начало на втората част при липсата на трима. Нямаше ги вратарят Марино, Фудалери Отеро и Сарфино от състава на домакините.

След намеса на играчите на Хихон съдията спря двубоя. Той се извини, а след завръщането на тримата поднови играта.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Вратарят на Хихон Диего Марино припкайки към терена и постави ръкавиците в движение, което предизвика смях сред публиката.

Валенсия удари здраво втородивизионния тим още през първото полувреме след два гола на Единсон Кавани  и един на Джъстин Клуиверт. В средата на  втората част Самуел Лино вкара за крайното 0:4.

Съдията Монтеро бе попилян в социалните мрежи. Мало и голямо се изрежда да му се подиграва заради издънката. Някои пускат крайни изказвания – че такова е нивото на всички рефери в Испания, които не ставали за нищо, но си мислели, че са голямата работа. „Това е глупостта на века“, категорични са други.