ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Севиля и Валенсия завършиха при 1:1 в двубой от 10-ия кръг на испанската Ла Лига.

Срещата започна отлично за гостите и те поведоха в 6-ата минута с гол на Единсон Кавани (0:1). Рафа Мир пропусна две добри възможности за Севиля в 17-ата и 18-ата минута, а Диаш Лино стори същото за Валенсия в 26-ата.

Негов гол в 33-ата бе отменен заради засада, а в 56-ата минута реферът не зачете и попадение на Рафа Мир за Севиля.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Ерик Ламела и Неманя Гудел от Севиля пропуснаха да изравнят резултата в минутите след 60-ата, за да се стигне до късен изравнителен гол на Ламела в 86-ата минута (1:1).

Това обаче не беше всичко и в 11-ата минута на продължението реферът даде дузпа за Валенсия и изгони Кике Салас с директен червен картон. Въпреки страхотната възможност да донесе победата на своя тим Хосе Гая не се възползва и вратарят на Севиля Боно спаси удара му.

Така Валенсия заема осмо място с 15 точки, а Севиля е на 11-о с 10.