ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Реал (Мадрид) спечели с класическото 3:0 гостуването на Кадис в мач от 14-тия кръг на Ла Лига и се изкачи на върха.

Родриго откри резултата с красив гол в 14-ата минута, в която прати неспасяемо топката в ляв ъгъл с удар от около 15 метра (1:0).

Бразилецът трябваше да стартира като резерва, но проблеми на Браим Диас при загрявката, го пратиха при титулярите.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

След малко повече от час Лука Модрич удари гредата, а малко след това намери Родриго в наказателното поле, а бразилецът се разписа за 2:0.

Завърналият се след контузия Джуд Белингам оформи крайното 3:0 в 74-ата минута с 11-ия си гол за сезона.

Реал (Мадрид) изпревари лидера Жирона с точка, но има и мач повече. На трето място е Атлетико (Мадрид), а четвъртото за Барселона.

КАДИС - РЕАЛ МАДРИД 0:3
 0:1 Родриго (14'), 0:2 Родриго (64'), 0:3 Джуд Белингам (74')