ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Реал (Мадрид) и Атлетико (Мадрид) завършиха при 1:1 в дербито на 23-ия кръг на испанската Ла Лига, като "дюшекчиите" пропуснаха да вземат първа победа на "Сантияго Бернабеу" от 2016 година насам.

Мачът започна с претенции за дузпа от страна на "дюшекчиите" още в шестата минута, но съдията даде знак играта да продължи.

Последва натиск на Реал, който обаче не доведе до нищо повече от два удара на Антонио Рюдигер и Дани Себайос.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Малко преди да изтече половин час игра Яник Ферейра Караско едва не вкара директно от корнер, но защитник изчисти в последния момент.

През втората част Реал бе по-агресивният отбор, но рядко успяваше да пробие отбраната на градския съперник.

Атлетико остана с човек по-малко в 64-ата минута за удар без топка на Анхел Кореа срещу Антонио Рюдигер.

Четвърт час преди края гостите успяха да поведат с втория си точен удар в мача. Антоан Гризман центрира към Хосе Мария Хименес и той с глава заби топката в мрежата за 1:0.

Последваха силни минути за Реал и сериозен пропуск на Чуамени в 83-ата минута, за да може две минути по-късно 18-годишният Алваро Родригес да изравни резултата след удар с глава (1:1).

Натискът на Реал продължи, а Бензема, Винисиус и Чуамени бяха в основата на три опасни атаки пред вратата на съперника.

В крайна сметка Реал взе само точка и вече е на 6 зад лидера Барселона, който утре гостува на Алмерия. Атлетико е на четвърто място на 10 точки зад Реал и на девет зад третия Реал Сосиедад.