Атлетико (Мадрид) разби Гранада с 6:1 у дома в среща от третия кръг на Примера дивисон. Резултатът можеше да е още по-изразителен, ако не беше пропуснатата от Саул дузпа в 16-ата минута.

Атлетико откри в 9-ата с гол на Диего Коста, Кореа удвои в 47-ата след пас на Жоао Феликс, а младият португалец направи 3:0 в 65-ата.

В 70-ата минута на терена за Атлетико се появиха Луис Суарес, Томас и Йоренте, а последният вкара за 4:0 две минути по-късно.

5:0 в 85-ата направи друга резерва - дошлият от Барселона уругваец Луис Суарес, а малко след това Гранада върна един гол в 87-ата за 5:1.

Суарес обаче не беше казал последната си дума в мача и се разписа още веднъж за крайното 6:1 в продължението на срещата.