ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Реал (Мадрид) победи Майорка с 1:0 в среща от 19-ия кръг на Ла Лига, първа за двата тима през 2024 година.

Винисиус Жуниор пропусна чудесна възможност да изведе домакините в 20-ата минута, но не намери целта.

В самия край на първата част Майорка можеше да съжалява, е не поведе, след като шут на Антонио Санчес срещна напречната греда.

Десет минути след почивката десният стълб спаси Реал след удар на Даниел Родригес.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Домакините също се отчетоха с изстрел в гредата в 72-ата минута, когато Хоселу не успя да се разпише.

Победата за "белите" донесе защитникът Антонио Рюдигер в 78-ата минута, в която засече центриране от корнер на Лука Модрич.

Реал дръпна с три точки пред втория Жирона, като каталунците по-късно тази вечер играят с третия Атлетико (Мадрид).