Инцидент с оператор беляза победата на Реал (Мадрид) над Реал Сосиедад с 3:1. Оператор от телевизията, която излъчва срещата на „Аноета“ си счупи крака при изравнителния гол на домакините.

Поради ремонт на стадиона, домакините бяха сложили малка трибуна точно зад едната врата. Там бяха настанени фенове на Сосиедад. Именно тази трибуна обаче бе причина за инцидента.

В 28-ата минута Кевин Родригес вкара изравнително попадение за домакините и това хвърли в неистова радост привържениците зад вратата. Бурните емоции обаче доведоха до падане на пано, което счупи крака на оператора. Наложи се навлизане на медицински екип, а крайникът на потърпевшия бе шиниран още на тревата до вратата.

Срещата бе прекъсната за 5-6 минути, а операторът вдигна палец, че всичко е наред при изнасянето му от терена.