Валенсия загуби с 0:1 като гост на Хетафе в последния мач от 22-ия кръг на Ла Лига в дебюта на новия си треньор Рубен Бараха.

Борха Майорал донесе изключително важния успех на тима от мадридското предградие с точен изстрел в 82-ата минута.

Домакините можеха да поведат в 40-ата минута, но оставеният непокрит Домингош Дуарте направи пропуск на празна врата, пращайки топката покрай вратата. Три минути след това Мамардашвили блесна със спасяване, след като Мунир Ел Хадади се опита да го прехвърли.

След час игра гостите останаха без един от основните си играчи - Хосе Гая, който се контузи и бе заменен.

С трите точки Хетафе излезе от опасната зона и се настани на 16-о място с 22. Валенсия пък е предпоследен с 20 и серия от пет поредни поражения.