ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Реал (Мадрид) загуби с 0:1 като гост на Майорка в среща от 20-ия кръг на испанската Ла Лига.

За сензацията помогнаха автогол на Начо Фернандес в 13-ата минута и пропусната от Марко Асенсио дузпа в 59-ата. Така Реал остава на 5 точки зад лидера Барселона преди късния мач от днес, в който каталунците посрещат Севиля (22:00 часа).

Реал игра без контузените Бензема и Милитао, а Лука Модрич и Давид Алаба бяха сред резервите.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Майорка поведе с автогол на Начо в 13-ата минута (1:0), а до края на първата част не се случи нищо, което да промени резултата.

Четвърт час след почивката Реал получи дузпа за фаул на Райкович, но вратарят на Майорка поправи грешката си и хвана удара на Асенсио от бялата точка.

До края на срещата Реал остана с един точен удар въпреки общо 20-те голови опасности, които създаде за цялата среща 74% владеене на топката, които имаше.

Трите точки закрепиха Майорка на десетото място с 28 точки.