ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Двубоят между Барселона и Кадис от петия кръг на Примера дивисион бе прекъснат в 84-ата минута при 2:0 заради инцидент по трибуните.

Каталунците започнаха с няколко промени в състава, а дебют направиха новите попълнения Ектор Белерин и Маркос Алонсо.

В през първата част каталунците не създадоха чисто голово положение, но десет минути след началото на втората част Френки де Йонг откри резултата (1:0).

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

В 57-ата минута на терена за Барса се появи голмайсторът Роберт Левандовски, който оформи крайното 2:0 в 65-ата минута.

Очертаващият се успех на Барса бе помрачен в 84-ата минута, в която играта бе прекъсната заради инцидент по трибуните. Вратарят на Кадис бързо взе мобилен дефибрилатор и притича към трибуните.

Играчи на двата отбора се събраха в централния кръг и очакваха около 20 минути лекарите да се преборят за живота на нуждаещ се от помощ фен, вероятно със сърдечен проблем.

След това реферът даде знак на играчите да се отправят към съблекалните.

След това двубоят бе подновен, а Барса вкара още два гола, дело на Ансу Фати в 86-ата минута за 3:0 и Осман Дембеле за крайното 4:0 в 90+2-ата.