ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Реал (Мадрид) победи Хетафе с 2:0 като гост в столичното дерби от 20-ия кръг на испанската Ла Лига.

Мачът започна с пропуски на Хоселу и Винисиус Жуниор за Реал, за да се стигне до 14-ата минута, в която "кралете" поведоха. Лукас Васкес намери Хоселу и той се разписа с удар по тревата (1:0).

Минути след почивката Мейсън Грийнууд удари греда и пропусна да изравни.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Четвъртият по голове за Реал през сезона Хоселу удвои в 56-ата минута с втория си гол в мача, възползвайки се от асистенция на Винисиус Жуниор (2:0).

В следващите минути бразилецът направи два сериозни пропуска, останал сам срещу вратаря на съперника.

До края Федерико Валверде и Лука Модрич пропуснаха за Реал, а Борха Майорал и Грийнууд за Хетафе.

"Белите" поведоха в класирането с две точки пред Жирона, докато Хетафе остава на 10-о място с 29 точки.