ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Реал (Мадрид) победи трудно с 1:0 четвъртодивизионния Касереньо в двубой от 1/16 финалите на Купата на Краля.

"Белите" играха без Карим Бензема, Винисиус Жуниор, Лука Модрич, Тони Кроос и Тибо Куртоа, които въобще не попаднаха в групата за мача.

Касереньо започна силно и създаде две опасности в първите минути. Реал отбеляза гол в 13-ата минута, но попадението на Лукас Васкес бе отменено заради засада на Асенсио.

Аматьорският тим заложи на много борба по терена и затрудни именития си съперник и дори имаше претенции за дузпа, но реферът правилно прецени, че няма нарушение.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Анчелоти предприе две смени още на почивката, като извади Чуамени и пусна вместо него Федерико Валверде, а 18-годишният талант Алваро Родригес замени Едер Милитао.

Това обаче не помогна на Реал и домакините продължиха с по-уверената си игра.

Всичко за Касереньо обаче се срина в 70-ата минута, в която Родриго успя да открие резултата за Реал (1:0), поемайки топката в наказателното поле.

До края не се случи нищо, което да промени резултата и Реал продължава напред в турнира.

РЕАЛ (МАДРИД): Лулин, Одриосола (Вайехо), Фернандес, Милитао (Рюдигер), Васкес, Камавинга, Чуамени (Валверде), Себайос, Азар (Родригес), Родриго, Асенсио (Арибас)