ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как представителите на Ефбет лига гласуваха в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Реал (Мадрид) победи Майорка с 4:1 у дома в двубой от петия кръг на Ла Лига и макар да не оправда очакванията за изразителен успех, взе трите точки.

Гостите шокираха феновете в Мадрид с гол в 35-ата минута, дело на Ведат Муриджи, който се разписа с глава за 1:0.

Минути по-късно Винисиус Жуниор падна в наказателното поле и поиска дузпа, но реферът замълча.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Реал все пак стигна до равенството в продължението на първата част, когато уругваецът Федерико Валверде стреля неспасяемо в горния ляв ъгъл за 1:1.

Майорка пропусна златен шанс да поведе в 65-ата минута, но ударът на Антонио Санчес премина покрай гредата. Седем минути след това Реал поведе с гол на бразилеца Винисиус Жуниор за 2:1, получил пас от Родриго в наказателното поле .

До края Реал опита да вкара още един гол и другият бразилски нападател на Реал - Родриго се разписа за 3:1. Това обаче не бе всичко и Антонио Рюдигер оформи крайното 4:1 в продължението на мача

Така "белите" продължават единствени без загубена точка в топ първенствата на Европа и водят с две точки пред големия си съперник Барселона. Майорка пък е на 13-ото място с 5 точки.