Реал (Мадрид) записа изразителна победа с 4:1 като гост на Селта (Виго) в първия си мач без продадения в Манчестър Юнайтед Каземиро.

Карим Бензема откри резултата от дузпа в 14-ата минута, но Селта изравни по-малко от десет след това с удар от бялата точка на Яго Аспас.

Красив гол от дистанция на Лука Модрич отново наклони везните в полза на Реал (Мадрид) в 41-ата минута за 2:1.

През втората част мадридчани решиха всичко в рамките на 10 минути с попадения на Винисиус Жуниор и Федерико Валверде в 56-ата и 66-ата минута за 4:1.

Пет минути преди края Реал получи още една дузпа, но Един Азар я изпълни твърде леко и вратарят на Селта спаси удара му.

Така "белите" поведоха в класирането с актив от 6 точки след два мача, колкото имат още Бетис и Осасуна.