Реал (Мадрид) спечели с минималното 1:0 при визитата си на Бетис в мач от третия кръг на испанската Ла Лига. Дани Карвахал (62) вкара единствения гол след асистенция на Карим Бензема.

Гостите бяха без осем от обичайните си титуляри, сред които халфовете Тони Кроос, Лука Модрич и Дани Себайос, но въпреки това доминираха и владееха повече топката. През първата част обаче голове така и не паднаха.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

След почивката в 61-ата минута Бетис можеше да открие резултата, но Хуанми сгреши. В ответната атака Винисиус Жуниор напредна, върна топката към Карим Бензема от аутлинията. Френският нападател видя свободния отдясно Дани Карвахал, който вкара красив гол. До края на мача домакините от Севиля не намериха начин да отвърнат на удара. В края Еден Азар имаше възможност да направи успеха на "белия балет" по-убедителен, но Руи Силва отрази удара. В последните секунди пък Куртоа спаси удар на Кристиан Тейо.

С успеха си Реал има вече 7 точки в актива си и излезе начело във временното класиране с повече реализирани голове от Севиля. Бетис остава с 2 точки.

В други срещи от кръга Селта загуби от Атлетик (Билбао) с 0:1, Реал Сосиедад излъга Леванте с 1:0, а Елче и Севиля завършиха 1:1.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕТО В ИСПАНИЯ ВИЖ ТУК !!!