Виляреал записа трети успех в Примера дивисион след домакинска победа с 3:1 срещу опашкаря Осасуна в мач от шестия кръг. Всички попадения паднаха през първото полувреме, а двата отбора пропуснаха да отбележат доста ситуации през втората част.

Домакините решиха всичко, след като дръпнаха с 3:0. Пато откри за "жълтата подводница" още в 5-ата минута, след овладя сам срещу вратаря пас на Кастийехос отдясно и от непосредствена близост откри.

Бруно удвои за домакините, след като бе точен от дузпа в 24-ата минута, отсъдена за нарушение именно срещу него.

Кастилиехо се отчете с втора асистенция в 39-ата минута, когато изведе Сансоне сам в наказателното поле, а за него не бе трудно технично да преодолее вратаря на гостите.

В добавеното полувреме и Осасуна получи дузпа, а Роберто Торес отбеляза почетното попадение за своя тим.

Виляреал е четвърти в класирането с 12 точки, на 2 от лидера Реал (Мадрид), докато Осасуна е на последното 20 място с 2.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!