Виляреал прекъсна серията си от три поредни мача без победа, след като в среща от 20 кръг на Примера дивисион се наложи с 2:0 като домакин на последния в класирането Гранада.

Бруно откри резултата за „жълтата подводница“ три минути преди почивката, когато завърши заучено изпълнение на пряк свободен удар и подаване на Алваро Гонсалес.

В 73-ата минута Гонсалес удвои аванса на домакините, когато беше най-съобразителен в наказателното поле при разбъркване след центриране от корнер.

Така Виляреал събра 34 точки и се утвърди на шестото място, на една зад Реал Сосиедад и на пет пред Атлетик (Билбао). Гранада записа втора поредна загуба и няма поведа в първенството от 3 декември (2:1 срещу Севиля) или вече седми мач.