Българският защитник Валентин Антов игра при домакинската победа на Монца с 3:2 над Комо в зрелищен мач от 13-ия кръг на италианската Серия "Б". Това е първи шампионатен мач за бранителя от 25 септември насам. Бившият футболист на ЦСКА се появи на терена в 59-ата минута и се отблагодари за доверието на треньора си с асистенция за победния гол.

Монца се оттегли на почивката с два гола преднина благодарение на Дани Мота (16, 29). Този аванс обаче беше напълно заличен за едва шест минути след попадения на Алесандро Белемо (60) и Лука Виняли (65). В самия край Антов асистира на Жозе Мачин (88) за решаващия гол в двубоя.

С тази победа Монца събра 21 точки и се изкачи на 8-ото място в класирането, където Комо е 12-и с 19 точки.