Наполи победи драматично с 2:1 при визитата на Сасуоло в среща от 17-ия кръг на Серия „А“ и записа първи успех в елита от 19 октомври, когато надви Верона (2:0) на свой терен. След това последваха осем безуспешни кръга (5 равенства и 3 загуби). Това бе и първа победа за тима от Неапол под ръководството на новия треньор Дженаро Гатузо.

Сасуоло поведе с гол на Хамед Траоре (29) след асистенция на Локатели, а в началото на втората част Алан (57) изравни, възползвайки се от подаване на Зиелински. Драмата бе пълна в последните секунди, след като в 94-ата минута Педро Обианг си вкара автогол и оформи крайния резултат.

След успеха си Наполи се изкачи на осма позиция с 24 точки. Сасуоло е 12-и с 19 точки.