Торино спечели с 1:0 при визитата си на Лацио на „Олимпико“ в мач от 31-ия кръг на италианската Серия "А" и спря серията от четири победи на римските "орли".

Единственото попадения в мача бе дело на Иван Илич в 41-ата минута с шут от около 30 метра.

В 54-ата минута в игра влезе Чиро Имобиле, който преди броени дни претърпя тежка катастрофа, като влезе на мястото на Педро. И той обаче не помогна на домакините да стигнат поне до изравнителен гол.

"Биковете" имаха възможност да удвоят аванса си в 87-ата минута, когато Антонио Санабрия шутира от близко разстояние, но бранител на домакините се оказа последна преграда пред гола.

След загубата Лацио остава втори с 61 точки и има само 2 повече от Ювентус, който утре приема лидера Наполи. Торино се изкачи на десета позиция с 42 точки.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!