ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Новакът в италианската Серия "А" Кремонезе, в който преди години играха българите Красимир Чомаков (2007/09) и Радослав Кирилов (2014/15) хвърли голямата бомба в шампионата и завърши при 1:1 като гост на Аталанта, спирайки го да оглави класирането.

През първата част и двата тима създадоха опасни положения, но до гол не се стигна.

След малко повече от час игра Аталанта вкара топката във на гостите, но попадението на Теун Коопмейнерс бе отменено заради игра с ръка.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Домакините от Бергамо стигнаха до редовно попадение четвърт час преди края, дело на Мерих Демирал (1:0). Само четири минути по-късно обаче Кремонезе стигна до хикс гол на Емануеле Валери (1:1).

В последната минута Аталанта можеше да празнува, но ударът на Кейлъб Околи бе спасен.

За Кремонезе точката е втора в италианския елит от началото на сезона, след като тимът стартира с четири поредни загуби. Бившият тим на Чомаков и Кирилов е на 18-о място, докато Аталанта е на втора позиция с равен брой точки с първия Наполи и третия Милан.