Андрей Гълъбинов вкара гол и даде асистенция при победата на Реджина с 3:1 над Виченца в мач от 27-ия кръг на Серия "Б". 33-годишният български нападател откри резултата в 37-ата минута от дузпа, а пет минути след това даде асистенция на Жереми Менес за 2:0. В 47-ата минута Алесандро Кортиновис покачи на 3:0, а десет минути преди края на двубоя Емануеле Падела върна един гол за Виченца.

В друг мач от кръга Фрозиноне победи у дома Козенца с 1:0, а Андреа Христов бе титуляр за гостите. Единственото попадение в двубоя бе дело на Габриел Шарпентие.

Атанас Илиев пък игра малко над 30 минути при загубата на Асколи с 1:2 от Лече. Пабло Родригес поведе домакините напред в 24-ата минута, а в 56-ата минута Масимо Кода вкара втори гол за Лече. Двадесет минути преди края на срещата влезлият като резерва Федерико Ричи върна един гол за Асколи. В четвъртата минута на добавеното време Кода бе точен от дузпа за крайното 3:1.

Монца и Парма завършиха наравно 1:1, а Валентин Антов не се появи в игра за домакините.