Българският национал Андреа Христов записа първи мач като титуляр за третодивизионния италиански Реджиана след трансфера си под наем от Козенца в началото на септември. 23-годишният защитник изигра цял мач за домакините, които спечелиха с 3:2 срещу Алесандрия.

Началните минути бяха зрелищни, като още до 15-ата паднаха цели 4 гола. Във втората минута Ерик Ланини откри резултата за отбора на Андреа Христов, а в седмата гостите изравниха. В деветата минута Джулиано Лаеца направи 2:1 за Реджиана. В 15-ата и Давиде Гилелмонти наказа гостите - 3:1. Малко преди почивката Алесандрия намали на 3:2 след попадение от дузпа, а през втората част не падна нов гол.

С успеха Реджиана, който е лидер в класирането, има 52 точки. Алесандрия е на 17-о място с 21 т.

До момента Андреа Христов имаше четири включвания като резерва за Реджиана.