Българският национал Ивайло Чочев се разписа за своя Палермо при домакинската загуба с 1:3 от Аталанта в среща от 24-ия кръг на Серия "А". Халфът, който започна двубоя на "Ренцо Барбера" като титуляр, се разписа в 41-ата минута, когато тимът му вече губеше с 0:2.

Гостите излязоха напред в резултата в 19-ата минута, когато точен бе Конти. Само седем минути по-късно резултатът стана 2:0 в полза на гостите след точно попадение на Алехандро Гомес.

Четири минути преди края на първото полувреме, Палермо се върна в мача благодарение на Ивайло Чочев. Бившият халф на ЦСКА се разписа с глава от точката на дузпата, след центриране отдясно.

В 77-ата минута Брайън Кристанте вкара красив гол след плонж, за да оформи крайния резултат в срещата.

След победата си днес, тимът на Аталанта е вече пети, докато Палермо остава на 18-та позиция.

В друг мач от кръга Киево спечели със същия резултат гостуването си на Сасуоло.