Ивайло Чочев поигра в края на мача на Палермо при равенството 0:0 срещу Чезена в предпоследния 41-и кръг в италианската Серия „Б”. Българският национал се появи на терена в 80-ата минута на мястото на Мато Яяло. Домакините от остров Сицилия пропуснаха дузпа в 39-ата минута, когато Игор Коронадо не успя да се разпише от бялата точка. След равенството Палермо е четвърти с 68 точки, след като бе изпреварен от Парма на третата позиция. „Дуковете” спечелиха с 1:0 домакинството си срещу Бари и имат 69 точки.

Лидерът Емполи спечели с 2:0 при визитата си на Бреша и има 82 точки, а втори е Фрозиноне, който след 1:0 и дома срещу Ентела има 71 точки кръг преди края. В последния кръг ще се реши кой ще е вторият отбор, който ще спечели директна промоция за елита, както и кои тимове ще играят в баражите за третата квота за Серия „А”.