Милан разби с 4:0 Палермо на Ивайло Чочев в мач от 31-ия кръг на Серия "А". Българският национал игра пълни 90 минути на "Сан Сиро", където страхотно завръщане след контузия направи Сусо. Техничарят вкара първия гол в мача още в шестата минута, а след това асистира на Марио Паллич в 19-ата минута. Карлос Бака (37) и Жерард Деулофеу (70) също се разписаха, а Джанкарло Гонзалес от гостите бе изгонен в 83-ата минута.

All Goals & Highlights HD - AC Milan 4-0... by Zidanekriisz

Интер загуби изненадващо с 1:2 от Кротоне. Александър Тонев не се появи в игра за гостите. В герой се превърна Диего Фалчинели, който реализира и двете попадения в мрежата на "нерадзурите". В 18-ата минута домакините имаха повод за радост. Фалчинели опъна мрежата след точен изстрел от дузпа, а скоро след това централният направи 2:0 с технично изпълнение. В 65-ата минута Данило Д'Амброзия отбеляза почетното попадение за Интер. Накрая реферът Марко Гуида даде около 10-минутно добавено време, но и това не помогна на Интер.

All Goals & Highlights HD - Crotone 2-1 Inter... by Naguiee