Киево направи 1:1 у дома със Сасуоло в отложения им мач от 27-ия кръг на италианската Серия „А”. Гостите завършиха мача с девет футболисти, след като първо в 27-ата минута Аджиапонг получи червен картон, а в 84-ата минута и Мананели бе изгонен след втори жълт картон.

През първата част двата тима не успяха да реализират някое от положенията си, а след почивката се стигна и до двете попадения. Първо домакините от Верона се разписаха чрез халфа Емануеле Джакерини (72) и се виждаха победители до последните секунди. Тогава с девет души на терена гостите измъкнаха точката благодарение на Франческо Касата (90+5), който оформи крайния резултат.

След равенството Сасуоло е 15-и с 29 точки и има пет аванс пред опасната зона. Киево е точно пред него на 14-а позиция със същия актив, но по-добра голова разлика.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В СЕРИЯ "А"