Торино направи домакинско 2:2 с Лацио в мач от 9 кръг на Серия „А“. „Орлите“ водеха в резултата, но „биковете“ изравниха с дузпа в добавеното време.

Яго Фалке даде аванс на Торино в 20-ата минута, след като засече центриране на Дзапакоста, но Чиро Имобиле изравни резултата в 71-ата минута.

Алесандро Мурджиа обърна резултата в полза на Лацио в 84-ата минута, когато засече центриране от корнер на Фелипе Андерсон. В четвъртата минута на добавеното време Адем Ляич донесе точката на домакините с точно изпълнение на дузпа.

Така Торино събра 15 точки излезе на пето място в класирането. Лацио е със същия актив, но позиция по-назад.

С човек по-малко Киево направи нулево равенство като гост на Емполи. Лукас Кастро беше изгонен в 74-ата минута. За домакините това беше второ поредно реми и шести мач без победа в Серия „А“. Емполи е предпоследен с шест точки. Киево е седми с 14 точки.