Българските нападатели Андрей Гълъбинов и Атанас Илиев играха като резерви съответно за Реджина и Асколи в мачове на двата тима от 26-ия кръг на италианската Серия "Б", а Валентин Антов остана на пейката за Монца.

Андрей Гълъбинов се появи в игра в 61-ата минута на двубоя между Реджина и Пиза при резултат 1:0. Жереми Менес (12) вкара гола, който се оказа и единствен в тази среща.

Илиев влезе на терена за Асколи в 73-ата минута, когато неговият тим губеше с 0:1, но до края обърна развоя и спечели с 2:1 след попадения на Никола Фаласко (84) и Фабио Майстро (90).

Асколи е седми във временното класиране с 42 точки, а Реджина заема 12-а позиция с 35 точки.

Валентин Антов пък изгледа от скамейката загубата на Монца от гостуващия Лече с 0:1, след което тимът на българина остана шести с 44 точки. Лече на върха с 49 пункта.