Българският нападател Андрей Гълъбинов бе титуляр за Новара при загубата на тима като гост с 1:3 от Читадела в мач от 4-ия кръг на Серия "Б". 27-годишният футболист престоя на терена до 77-ата минута, когато беше заменен от Грегор Байде.

Домакините излязоха напред в резултата в 37-ата минута, когато точен бе Лука Стрицоло. В началото на второто полувреме отново той бе точен за 2:0, за да се стигне до 72-ата минута, когато Джанлука Литери направи резултата класически. Почетното попадение за Новара бе дело на Ди Мариано, който се разписа в продълженията.

Загубата бе втора за сезона за Гълъбинов и компания, докато Читадела прави фурор в Серия "Б". Новакът във втория италиански ешелон е абсолютен лидер в класирането с 12 точки след четири поредни победи. Новара се намира на 15-ото място във временното класиране с актив от четири точки.