Българският нападател Андрей Гълъбинов се отчете с две асистенции при победа на Новара. Тимът победи с 3:1 Чезена в мач от 19-ия кръг на Серия "Б". Гълъбинов беше титуляр за домакините и остана на терена до 89-ата минута. Пред българския таран се откриха няколко шанса за гол, които не успя да реализира. За сметка на това Гълъбинов направи две асистенции. В 21-ата минута подаде на Сансоне за 1:0, а 39-ата Сконямилио удвои, а Калдерони подпечата победата в 41-ата минута, когато отново българинът влезе в ролята на асистент.

През втората част гостите върнаха едно попадение в 81-ата минута. Точен бе Гаритано, но нови голове не паднаха. Така Новара се изкачи на десетото място с 25 точки след седмата си победа за сезона.