Ето как прогнозираха мача представителите на Еfbet Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Лацио победи Ювентус с мининалното 1:0 с късно попадение на „Олимпико“ в интригуващ мач от 30-ия кръг на Серия "А".

„Бианконерите“ остават с 59 точки в актива си във временното класиране - на три зад втория Милан, който е с мач по-малко. Римските „орли“ са седми с 46 точки. Лидерът Интер има 76 т.

В 20-ата минута Валентин Кастеянос пое подаване на границата на наказателното поле, стреля към левия ъгъл, но топката премина покрай страничния стълб. В 52-ата минута центриране стигна до Андреа Камбиасо, който успя да нанесе удар, но вратарят на Лацио Христос Мандас се справи без проблем.

До края на срещата Лацио бе отборът, който направи повече опити да достигне до скъпоценно попадение и логично го направи в добавеното време, когато Матео Гендузи центрира за Адам Марушич, а той прати топката в мрежата - 1:0.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!