Ювентус стартира с победа защитата на титлата си в италианската Серия “А”. Тимът надви у дома с 2:1 Фиорентина. Най-скъпият футболист в историята на италианския шампионат Гонсало Игуаин направи мечтан дебют за Ювентус.

Аржентинската звезда се превърна в герой за "бианконерите", след като влезе в 66-ата минута, а в 75-ата взриви трибуните с победен гол. Преди това Сами Кедира откри головата сметка на "бяло-черните" за тази кампания в 37-ата минута, когато се разписа с глава.

Голмайсторът на гостите Никола Калинич в 70-ата минута също с глава прати топката зад гърба на Джанлуиджи Буфон, въпреки че преди това домакините бяха пропуснали няколко положения да удвоят. Кедира, Пауло Дибала и Алекс Сандро изпуснаха добри възможности преди почивката.