Ето как прогнозираха мача представителите на efbet Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Лидерът в Италия Интер прегази последния в класирането Салернитана с 4:0 у дома в мач от 25-тия кръг на Серия А.

Маркъс Тюрам откри резултата в 17-ата минута, след като получи отдясно от Карлос Аугусто и стреля от движение за 1:0.

Две минути по-късно Аугусто намери Лаутаро Мартинес, който удвои с мощен удар за 2:0.

Пет минути преди почивката резултатът стана класически Дензъл Дъмфрис се възползва от груба грешка на Гилермо Очоа и го преодоля отблизо за 3:0.

Десет минути преди края гол на Марко Арнаутович не беше зачетен заради засада, но в продължението австриецът се разписа за крайното 4:0.

Интер води с 10 точки пред втория Ювентус, докато Салернитана е на дъното на 7 точки от спасението.