Интер спечели трудно с 2:1 при визитата си на последния Кремонезе с 2:1 в мач от 20-ия кръг на италианската Серия "А".

Давид Окереке даде аванс на домакините още в 11-ата минута след пас на Суалио Мейте и удар от границата на наказателното поле, но намиращият се в прекрасна форма от началото на новата година Лаутаро Мартинес се разписа на два пъти в 21-ата и 65-ата минути, за да донесе трите точки на "нерадзурите". Аржентинецът вече има 6 гола в 7 мача във всички турнири от началото на годината.

След този успех Интер се изкачва до втората позиция с 40 точки и вече е на две пред Милан, който има 38, но е и с мач по-малко. Кремонезе е последен със само осем спечелени точки и нито една победа този сезон, а спасението за новака изглежда все по-трудно, тъй като се намира вече на 9 точки от спасителния бряг.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!