Интер продължава слабото си представяне в Серия „А“. „Нерадзурите“ записаха трета поредна загуба в първенството, след като в мач от 9 кръг отстъпиха като гост на Аталанта с 2:1. Тимът от Бергамо пък няма поражение вече четвърти мач.

Андреа Масиело даде аванс на Аталанта в 10-ата минута, когато на далечната греда засече центриране от корнер, продължено с глава от Ясмин Куртич.

Едер изравни в 50-ата минута с точно изпълнение на фаул, при което прати топката в горния ляв ъгъл на вратата с удар от 30 метра. Две минути преди края Маурисио Пиния донесе победата на домакините от дузпа, отсъдена за фаул на Сантон срещу Кеси.„

Така Аталанта събра 13 точки и вече е на осмо място в класирането, докато Интер се срина на 14-а позиция с 11 точки, след едно равенство и три поредни загуби в последните си четири мача.