Интер завърши при 2:2 с Болоня у дома в среща от 8-ата минута на италианската Серия "А".

Миланският гранд стартира невероятно на "Джузепе Меаца" и в 11-ата минута Хакан Чалханоглу намери Франческо Ачерби, който с удар с глава порази вратата на гостите (1:0). Само две минути по-късно Лаутаро Мартинес отбеляза поредния си гол от началото на сезон, за да удвои (2:0).

В 18-ата минута Болоня получи дузпа след намесата на ВАР, която бе реализирана от Рикардо Орсолини (2:1). 12 минути по-късно Федерико Димарко стреля от пряк свободен удар, но Лукаш Скорупски показа добър рефлекс. Само няколко минути след това вратарят на гостите отново се намеси при изстрел на защитника.

В 52-ата минута Джошуа Зиркзее изравни резултата след асистенция на Люис Фъргюсън (2:2).

Осем минути по-късно гол на Интер бе отменен заради засада. В 64-ата минута удар с глава на Ачерби мина на няколко сантиметра от левия страничен стълб.

Девет минути по-късно и Лаутаро Мартинес бе близо до трети гол за Интер, но изстрелът му премина встрани от вратата на Скорупски.

Интер е начело в класирането, но само с точка и мач повече от местния съперник Милан. Болоня е на 8-о място  с 11 точки.