Интер победи Торино с 1:0 в среща от шестия кръг на италианската Серия "А". Двубоят започна с опасно положение за гостите от Торино, при което Никола Влашич стреля опасно.

В началото на втората част Арналдо Сарабия тества Ханданович, но вратарят на Интер спаси. Сарабия получи червен картон в 50-ата минута, но след ВАР наказанието му бе намалено на жълт картон.

Гостите имаха още една добра възможност в 57-ата минута след удар на Рикардо Родригес, но вратарят на Интер за пореден път се справи.

Четвърт час преди края Интер бе на косъм от гола след опасен удар на Шкриниар, но ударът му под напречната греда бе спасен. Малко след него и Лаутаро Мартинес пропиля добра възможност пред вратата на гостите.

Минута преди края Марсело Брозович засече топката след центриране на Барела и откри резултата.

Така миланският гранд е на трета позиция в класирането с 12 точки, докато Торино е на седмо място с 10.