Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Интер победи Торино с 1:0 като гост в среща от последния 38-и кръг на Серия "А".

Първата по-сериозна опасност пред една от двете врати дойде в 32-ата минута, когато Ромелу Лукаку стреля покрай гредата.

Интер успя да открие в 37-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле на Марсело Брозович.

Минути преди да измине час от игровото време Един Джеко пропиля чудесна възможност за гостите, но ударът му премина на сантиметри от вратата.

Малко след това Роберто Галярдини пропусна нова ситуация пред вратата на домакините, а в ответната атака Ян Карамо от Торино стреля опасно, но вратарят на Интер се справи.

Торино пропиля още една възможност да изравни в 71-ата минута след силен удар на Арналдо Санабрия. Десет минути преди края Един Джеко удари гредата, след като преодолвя вратаря на Торино.

Така Интер зае второто място в класирането на точка пред Лацио, който е с мач по-малко. Торино е на девето място с 53. Последният мач за сезона за Интер е в събота срещу Манчестър Сити във финала на Шампионската лига.

ТОРИНО - ИНТЕР 0:1
0:1 Марсело Брозович (37')