ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Монца победи Милан с 4:2 в двубой от 25-ия кръг на италианската Серия "А". Домакините за първи път бележат 4 гола в мач от първенството и за първи път побеждават именития си съперник.

Домакините шокираха гранда в края на първата част. Матео Песина се разписа от дузпа в 45-ата минута, а в добавеното време Дани Мота удвои аванса на Монца,

Нещата станаха още по-лоши за "росонерите" с директен червен картон на Лука Йович в 53-ата минута.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

След малко повече от час игра Оливие Жиру върна интригата с попадение за 1:2 след асистенция на Кристиан Пулишич. Американецът успя да изравни резултата в 88-ата минута (2:2), но това не беше всичко в мача.

Само две минути след това Уорън Бондо отново изведе Монца напред (3:2), а в петата минута от продължението Лоренцо Коломбо  заби и четвърти гол във вратата на Милан.

"Росонерите" остават на трето място в класирането  на две точки от втория Ювентус. Монца е на 11-а позиция с 33.