Киево влезе в Топ 10 на Серия „А“, след като записа домакински успех с 1:0 над Дженоа в мач от 27 кръг на първенството.

Единственото попадение в мача беше реализирано от Лукас Кастро в 51-ата минута, когато с глава засече центриране на Фабрицио Качаторе отдясно.

С този успех „летящите магарета“ събраха актив от 34 точки и са на десето място в класирането, на пет позиции пред Дженоа, който има 28 точки.

Предпоследният Карпи направи домакинско 1:1 с Аталанта. Ясмин Куртич даде аванс на гостите в 52-ата минута, но в 75-ата Симоне Верди изравни от дузпа.

Аталанта е на 14-о място в класирането с 30 точки, на девет пред Карпи, който изостава на шест точки от спасителната 17-а позиция, заемана в момента от Палермо.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!