ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Лидерът в италианската Серия "А" Интер завърши наравно 1:1 като гост на средняка Дженоа в двубой от 18-ия кръг на шампионата.

Първата част предложи повече опасности пред вратата на гостите, но Маркус Тюрам в деветата и Хакан Чалханоглу в 36-ата не се възползваха.

Интер удари греда в 42-ата минута след шут на Николо Барела, а секунди след това Марко Арнаутович (Интер) прати топката в опразнената врата, след като удар рикошира от защитник (1:0).

200 лв. Начален Бонус Спорт!

В седмата минута от продължението на първата част Раду Драгушин изравни с глава след центриране от корнер (1:1).

Миланският гранд опита да вкара победен гол през втората част, но удари на Марко Арнаутович и Франческо Ачерби не попаднаха в целта.

Интер остава начело в таблицата с 5 точки аванс, но и мач повече от втория Ювентус. Дженоа е на 13-а позиция с 20.