ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лацио допусна обрат и загуби с 1:2 от Лече в мач от 16-ия кръг на Серия "А".

"Орлите" от Рим поведоха в 14-ата минута след попадение на голмайстора си Чиро Имобиле, но футболистите на Марко Барони стигнаха до трите точки през второто полувреме. В 57-ата минута Габриел Стрефеца изравни, а в 72-ата Лоренцо Коломбо също наказа Лацио.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Победата е трета поредна за Лече, които нанесоха пък втора поредна загуба на "орлите", които се сгромолясаха срещу Ювентус (0:3) преди паузата заради световното първенство в Катар.

В същото време Рома успя да спечели с 1:0 домакинството си на Болоня. Единственото попадение в мача вкара капитанът Лоренцо Пелегрини от дузпа още в шестата минута.

В класирането Лацио е пети с 30 точки, колкото имат още Интер, който е четвърти, и Рома - шести. Лече събра 18 точки и се изкачи на 12-ата позиция.

В друг мач от кръга Специя и Аталанта завършиха 2:2. Българският национал Петко Христов остана на пейката и не се появи в игра за "орлетата".

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!