Mилан записа осма загуба през сезона в Серия "А" и се отдалечава от класиране в евротурнирите. "Росонерите" паднаха с 1:2 при гостуването на Аталанта от 31-ия кръг.

Милан поведе в 5-ата минута след гол от дузпа на Луис Адриано, след което домакините стигнаха до обрата и със спечелените три точки се изкачиха на 11-ото място с 36. "Росонерите" остават шести с 49 и са на 6 точки зад петия Интер, който има и мач по-малко.

Изравнителното попадение за Аталанта вкара Маурисио Пинийя. Той се разписа в 44-ата минута със задна ножица, а в 62-ата Алехандро Гомес направи 2:1.

След поредната издънка Милан вече не познава вкуса на победата в Серия "А". Играчите на Синиша Михайлович са в серия от четири поредни мача без успех, като в тях спечелиха само 2 точки и бъдещето на сръбския специалист е под въпрос.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!