Милан спечели с 2:1 гостуването си на Сасуоло от 13-ия кръг на Серия "А". „Росонерите“ излязоха напред в резултата още в 6-ата секунда на мача. Най-бързият гол в историята на Серия "А" отбеляза Рафаел Леао, а Алексис Салемакерс удвои аванса на гостите.

След множество пропуски и от двата тима Сасуоло успя да намали изоставането си минути преди последния съдийски сигнал. Точен бе Доменико Берарди, но попадението не стигна на домакините за нещо повече от срещата.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

След успеха Милан остава лидер в класирането на италианския шампионат с 31 точки. Интер е втори с точка по-малко. "Нерадзурите" победиха с 2:1 Специя при домакинството си, а Андрей Гълъбинов не бе в групата на гостите, тъй като продължава да лекува контузия.

Хакими откри за Интер в 51-ата минута, а Ромелу Лукаку удвои в 71-ата минута от дузпа. За гостите почетното попадение бе дело на Пиколи в 95-ата минута.