Милан обърна Парма за 4 минути, побеждавайки с 3:1 в срещата от 33-ия кръг на Серия "А". Двубоят беше специален за Златан Ибрахимович - 38-годишният голмайстор записа мач №100 за "росонерите".

Гостите откриха чрез Ясмин Куртич в 44-ата минута, но с три попадения през втората част Милан направи пълен обрат и продължи доброто си представяне. Точни бяха Франк Кесие в 55-ата минута, Алесио Романьоли в 59-ата и Хакан Чалханоглу в 77-ата.

Така Милан се изравни по точки с Наполи - по 53, след като тимът от Неапол направи 1:1 при гостуването на Болоня - 1:1.
Костас Манолас даде преднина на Наполи в 7-ата минута, но домакините стигнаха до равенството в 80-ата минута, когато се разписа Муса Бароу.

В друг мач от 33-ия кръг Сампдория надви Каляри с 3:0 и заема 13-ото място с 38 точки.