Италианският гранд Милан се настани удобно в тройката на Серия "А", след като победи с 2:1 при гостуването си на Киево.

По този начин "росонерите" събраха 51 точки и вече имат 4 повече от четвъртия Интер, който обаче е с мач по-малко.

Днешният двубой не предложи кой знае какво зрелище, като през първото полувреме двата тима си размениха по гол.

Лукас Билия изпрати неспасяем изстрел във вратата на домакините от пряк свободен удар в 31-ата минута, а 10 по-късно Хетемай изравни с глава.

Победният гол за Милан дойде в 57-ата минута, а голмайсторът не бе изненадващ - Кжищоф Пионтек. Полякът отбеляза след хубав пас на Кастийехо, записвайки осмо попадение в девет срещи с екипа на миланския гранд в Серия "А".